Kontakt

AS Viru Elektrikaubandus

Aadress: Kadaka tee 38
Telefon: 650 9900
E-post: info@ve.ee
Avatud: E-R 8:00-17:00

Registrikood: 10013630
KMKR: EE100457922

Rekvisiidid:

Swedbank AS:
IBAN:  EE252200221004114535
SWIFT code/BIC:  HABAEE2X

SEB Pank AS:
IBAN: EE951010220068170014
BIC: EEUHEE2X


Sten Sooäär

Tootegrupi- ja Turundusjuht


  • Turundustöö. Taastuvenergia. Välis- ja tänavavalgustus, sisevalgustus. Valgusarvutused, NCM postid ja mastid ning UPS seadmed. Siteco, Osram, Ledvance, Radium, Salicru, Vizulo

  • Sten.Sooaar@ve.ee
  • T 650 9907 M 529 8448

Sven Sihv

Tootegrupijuht


  • Mootorikaitsmed, kontaktorid, releed, elektrimõõdikud, mõõteriistad, voolutrafod, surunupud, pöörd- ja nukklülitid, sireenid ja vilkurid. Omron, Lovato, E2S, GE, ABB, Schneider, Siemens, ELKO

  • Sven.Sihv@ve.ee
  • T: 650 9902 M: 5343 3161

Sten Kivistik

Tootegrupijuht


  • Kompaktkaitselülitid - GE, OEZ, ABB; Koormuslülitid - GE, ABB, Lovato; Isolatsiooni ja rikkevoolu kontrollseadmed - Bender; Kilpide küte ja jahutus - Stego.

  • Sten.Kivistik@ve.ee
  • T: 650 9918 M: 5669 0722

Viljar Jahtmaa

Tootegrupijuht


  • Kaablid ja paigaldustarvikud (kaablikaitsetorud ja -kõrid, kaabliredelid ja -rennid, pistikupesad ja lülitid, piksekaitse ja maandustarvikud jne). Tele-Fonika, Draka, Lapp Cable, ABB, OBO, PipeLife, Klauke

  • Viljar.Jahtmaa@ve.ee
  • T: 650 9904 M: 516 4808

Antti Silde

Tootegrupijuht


  • Moodultehnika (General Electric, ABB), Phoenix Contact, EREA, Mennekes, Polylux, OBO, PCE, Marechal Electric.

  • Antti.Silde@ve.ee
  • T: 650 9911 M: 504 5737

Aleksandr Bõstrov

Tootegrupijuht


  • Automaatika, kompenseerimisseadmed, kontrollerid, sagedusmuundurid, sujuvkäivitid, protsessi indikaatorid. Omron, Circutor, Lovato, Toshiba, ABB sagedusmuundurid.

  • Aleksandr.Bostrov@ve.ee
  • T: 329 5794 M: 5912 5311

ALAR SEPP

Müügiosakonna juhataja


  • Kilbid ja kilbitehnika - General Electric, ABB, IDE, ELDON

  • Alar.Sepp@ve.ee
  • T: 650 9912 M: 503 5888

MEELIS KEIV

Müügikonsultant


Katty Laats

Müügikonsultant


  • Klienditeenindus müügisaalis, pistikupesad ja lülitid.

  • Katty.Laats@ve.ee
  • T: 650 9917 M: 5566 1947

OLEG ZIMAKOV

Müügikonsultant


  • Latid ja latisüsteemid – EMS ja SPS. Erico

  • Oleg.Zimakov@ve.ee
  • T: 650 9913 M: 529 7776

ENN ROOSTE

Müügikonsultant


  • Kütteseadmed. Devi küttekaablid. Ensto. Scame.

  • Enn.Rooste@ve.ee
  • T: 650 9916 M: 504 6360

NIKOLAI JESKIN

MÜÜGIOSAKONNA JUHATAJA


  • Rakvere müügiosakonna ja lao juhtimine. Elektrimootorid. Cantoni Motors, SPZ.

  • Nikolai.Jeskin@ve.ee
  • T: 329 5798 M: 522 0896

ROBERT KAHRE

MÜÜGIKONSULTANT


MEELIS OJA

MÜÜGIKONSULTANT


  • Klienditeenindus Rakvere müügisaalis.

  • Meelis.Oja@ve.ee
  • T: 329 5787 M: 514 4111

ANDRUS KANNA

MÜÜGIKONSULTANT


  • Klienditeenindus Rakvere müügisaalis. Valgusallikad - Osram, Ledvance, GE Lighting

  • Andrus.Kanna@ve.ee
  • T: 329 5784 M: 524 3913

VIRGO MEITERN

MÜÜGIOSAKONNA JUHATAJA


  • Tartu müügiosakonna ja lao juhtimine. Klienditeenindus Tartu müügisaalis ja kliendihaldus. SIEMENS. Tööriistad.

  • Virgo.Meitern@ve.ee
  • T: 734 4004 M: 53 763 111

TÕNU LAANELOOG

MÜÜGIKONSULTANT


  • Klienditeenindus Tartu müügisaalis ja kliendihaldus Sularid ja Sularilülitid-OEZ,ETI; Kaabliteed-Kopos Kolin Vask- ja alumiiniumlatid

  • Tonu.Laaneloog@ve.ee
  • T: 734 4006 M: 518 6836

SILVER KÄOSAAR

KLIENDITEENINDAJA


REIMO TALIMAA

MÜÜGIKONSULTANT


  • Lapsehoolduspuhkusel kuni märts 2018

IGOR ROOS

MÜÜGIOSAKONNA JUHATAJA


  • Narva müügiosakonna ja lao juhtimine. Klienditeenindus Narva müügisaalis ja kliendihaldus. Ekspordi koordineerimine. Pneumatika komponendid - Norgren

  • igor.roos@ve.ee
  • T: 332 8035 M: 5400 4013

ALEKSEI LVOV

MÜÜGIKONSULTANT


  • Klienditeenindus Narva müügisaalis.Kliendihaldus.

  • aleksei.lvov@ve.ee
  • T: 332 8035 M: 588 35593

Võta ühendust