Tallinn

Tallinna müügiesindus

Kadaka tee 38, 10621 Tallinn
Üldtelefon: 650 9900
Avatud: E-R 8.00-17.00


Müügisaal ja ladu

Alar Sepp

Müügiosakonna juhataja


  • Tallinna müügiosakonna ja lao juhtimine. Klienditeenindus müügisaalis. Kilbid ja kilbitehnika, General Electric, ABB, IDE, ELDON. Kanlux.

  • Alar.Sepp@ve.ee
  • T: 650 9912 M: 503 5888

Oleg Zimakov

Müügikonsultant


  • Klienditeenindus müügisaalis. EMS ja SPS latisüsteemid. Erico

  • Oleg.Zimakov@ve.ee
  • T: 650 9913 M: 529 7776

Katty Laats

Müügikonsultant


Enn Rooste

Müügikonsultant


  • Klienditeenindus müügisaalis. Ensto, Scame, Devi.

  • Enn.Rooste@ve.ee
  • T: 650 9916 M: 504 6360

Meelis Keiv

Müügikonsultant


  • Klienditeenindus müügisaalis. Sisevalgustid.

  • Meelis.Keiv@ve.ee
  • T: 650 9919
    M: 512 2253

Annes Silde

Laokoordinaator


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine, kaupade liikumise ja ladustamise koordineerimine.

  • Annes.Silde@ve.ee
  • T: 650 9914

Filip Maandi

Laotöötaja-tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • T: 650 9914

Oleg Kaling

Laotöötaja-Tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • T: 650 9914

Hannes Juhkam

Laotöötaja-tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine. Bussijuhi asendamine.

  • T: 650 9914

Ivar Kubja

Autojuht-ekspediitor



Tootejuhid

STEN SOOÄÄR


  • Välis- ja tänavavalgustus.Taastuvenergia. Valgusarvutused, NCM postid ja mastid ning UPS seadmed. Siteco, Osram, Radium, Salicru, Vizulo.

  • Sten.Sooaar@ve.ee
  • T: 650 9907 M: 529 8448

SVEN SIHV


  • Mootorikaitsmed, kontaktorid, releed, elektrimõõdikud, mõõteriistad, voolutrafod, surunupud, pöörd- ja nukklülitid, sireenid ja vilkurid. Omron, Lovato, E2S, GE, ABB, Schneider, Siemens, ELKO

  • Sven.Sihv@ve.ee
  • T: 650 9902 M: 5343 3161

VILJAR JAHTMAA


  • Kaablid ja paigaldustarvikud (kaablikaitsetorud ja -kõrid, kaabliredelid ja -rennid, piksekaitse ja maandustarvikud jne). Tele-Fonika, Draka, Lapp Cable, ABB, OBO, PipeLife, Klauke

  • Viljar.Jahtmaa@ve.ee
  • T: 650 9904 M: 516 4808

STEN KIVISTIK


  • Kompaktkaitselülitid - GE, OEZ, ABB; Koormuslülitid - GE, ABB, Lovato; Isolatsiooni ja rikkevoolu kontrollseadmed - Bender; Kilpide küte ja jahutus - Stego.

  • Sten.Kivistik@ve.ee
  • T: 650 9918 M: 5669 0722

ANTTI SILDE


  • Moodultehnika (General Electric, ABB), Phoenix Contact, EREA, Mennekes, Polylux, OBO, PCE, Marechal Electric.

  • Antti.Silde@ve.ee
  • T: 650 9911 M: 504 5737

Võta ühendust