Tootejuhid

Ära raiska aega sobiva toote otsimisele vaid küsi kohe nõu!

  • Leiame parima lahenduse
  • Pakume sobiva toote
  • Omame suurt laovalikut
  • Toome kauba kohale nii Eestis kui kogu Baltikumis


Tootejuhid

Sten Sooäär


  • Välis- ja tänavavalgustus.Taastuvenergia. Valgusarvutused, NCM postid ja mastid ning UPS seadmed. Siteco, Osram, Ledvance, Radium, Salicru, Vizulo.

  • Sten.Sooaar@ve.ee
  • T: 650 9907 M: 529 8448

Sven Sihv


  • Mootorikaitsmed, kontaktorid, releed, elektrimõõdikud, mõõteriistad, voolutrafod, surunupud, pöörd- ja nukklülitid, sireenid ja vilkurid. Omron, Lovato, E2S, GE, ABB, Schneider, Siemens, ELKO

  • Sven.Sihv@ve.ee
  • T: 650 9902 M: 5343 3161

Viljar Jahtmaa


  • Kaablid ja paigaldustarvikud (kaablikaitsetorud ja -kõrid, kaabliredelid ja -rennid, piksekaitse ja maandustarvikud jne). Tele-Fonika, Draka, Lapp Cable, ABB, OBO, PipeLife, Klauke

  • Viljar.Jahtmaa@ve.ee
  • T: 650 9904 M: 516 4808

Sten Kivistik


  • Kompaktkaitselülitid - GE, OEZ, ABB; Koormuslülitid - GE, ABB, Lovato; Isolatsiooni ja rikkevoolu kontrollseadmed - Bender; Kilpide küte ja jahutus - Stego.

  • Sten.Kivistik@ve.ee
  • T: 650 9918 M: 5669 0722

Antti Silde


  • Moodultehnika (General Electric, ABB), Phoenix Contact, EREA, Mennekes, Polylux, OBO, PCE, Marechal Electric.

  • Antti.Silde@ve.ee
  • T: 650 9911 M: 504 5737

Aleksandr Bõstrov


  • Automaatika, kompenseerimisseadmed, kontrollerid, sagedusmuundurid, sujuvkäivitid, protsessi indikaatorid. Omron, Circutor, Lovato, Toshiba, ABB sagedusmuundurid.

  • Aleksandr.Bostrov@ve.ee
  • T: 329 5794 M: 5912 5311

Alar Sepp


  • Kilbid ja kilbitehnika - General Electric, ABB, IDE, ELDON

  • Alar.Sepp@ve.ee
  • T: 650 9912 M: 503 5888

Meelis Keiv


Katty Laats


Oleg Zimakov


  • Latid ja latisüsteemid – EMS ja SPS. Erico

  • Oleg.Zimakov@ve.ee
  • T: 650 9913 M: 529 7776

Enn Rooste


  • Kütteseadmed. Devi küttekaablid. Ensto. Scame.

  • Enn.Rooste@ve.ee
  • T: 650 9916 M: 504 6360

Nikolai Jeskin


Andrus Kanna


Tõnu Laaneloog


  • Sularid ja sularilülitid – OEZ, ETI. Kaabliteed - Kopos Kolin. Vask- ja alumiiniumlatid.

  • Tonu.Laaneloog@ve.ee
  • T: 734 4006 M: 518 6836

Virgo Meitern


Igor Roos


  • Pneumaatikatooted – IMI Norgren

  • igor.roos@ve.ee
  • T: 332 8035 M: 5400 4013

Võta ühendust