Otsing

Tööpakkumised

Viru Elektrikaubandus on tänaseks Eesti suuremaid elektrikaupade müüjaid ja lahenduste pakkujaid energiavaldkonnas. Oleme muutunud koos maailmaga, arenenud meekonnana ja kasvanud koos klientidega ja oma tööd oleme teinud alati koos hea energiaga. Me töötame inimestega ja Eesti inimeste heaks. Kui tahad osa saada Viru heast energiast, siis tule meile tööle!


Kui aktiivne müük elektrimaterjalide ja inseneeria valdkonnas on maailm, millest otsid eneseteostust, siis tule meile tööle

B2B VIRUMAA MÜÜGISPETSIALISTINA


Isegi kui elektrimaterjalidest teadmine tundub täna veel veidi kaugena, siis kaalu meid ikkagi, sest me ei eelda, et tunned meie kauba sortimenti vaid ootame, et oled tehnilise taibuga ning sul on kogemused tehniliste toodete B2B müügis.


Ootused kandidaadile:

Viru meeskonna koostöösuhteid iseloomustavad vabadus, usaldus ja toetus. Isiksustega teistmoodi ei saakski, sest igapäevatöös väärtustavad professionaalid võimalust ise valida, kuidas tööülesandeid lahendada ja tulemusi saavutada. Seetõttu on oluline kui sul on tulemustele orienteeritud mõtteviis, oled oma töös iseseisev ning samas kaasamõtlev meeskonnaliige. Oma tegevustes oled proaktiivne ja järjepidev, sa suudad oma aega efektiivselt planeerida. Sul on suurepärane läbirääkimisoskus ja sa oled hea suhtleja ning oled inimene kellel on mitmeid müüginippe millega uusi kliente leida, samas tuled edukalt toime ka müügijärgse kliendihaldusega. Positsioon eeldab, et suudad hästi suhelda eesti ja vene keeles nii kõnes kui kirjas, ning inglise keeles suhtlustasandil. Sul on B-kategooria juhiluba. Elektrikaupadega töötades teab meist igaüks, mis asi on pinge ja sellega pead Sa samuti hästi toime tulema. Piisava ambitsiooni ja sobivate isiksuseomaduste olemasolul on perspektiiv saada müügijuhiks.

Oma igapäevatöös, lisaks aktiivsele müügitööle ning kliendisuhtlusele, tuleb Sul tegeleda müügitegevuste kavandamise ja täitmisega, müügivõimaluste analüüsi ja turu kaardistamise ning müügiaruandlusega, CMR abil klientide haldamisega, müügipakkumiste ja tellimuste käsitlemisega.

Me ootame Sinult tegusid ja tulemusi müügitöös ning me ei väärtusta Sinu tööpanust ainult konkurentsivõimelise palga ja tulemustasuga, vaid ka märkamise ja tunnustusega. Pakume Sulle lisaks kaasaegsetele töövahenditele, paindlikku tööaega ja liikuvat tööd. Tervisepäevad, 30 päevane puhkus ja sporditoetus annavad Sulle võimaluse töötegemisest hästi taastuda.


Lisainfo

Leping: Täistööaeg. töölepingu alusel.

Tööle asumine; Nii pea kui võimalik

Kontori asukoht: Rakvere, Piira

Müügipiirkond: Lääne-Virumaa ja Ida-Virumaa.

Kontakt: Jaanika Lillemets jaanika.lillemets@ve.ee tel: 5166734


Tutvu ka TULE TÖÖLE! lehega.

filtrid
Sort
display